Varoitusviesti

Tämän lomakkeen lähetystoiminto on asetettu pois päältä.

HIFK - Kärpät pe 26.11.21 ja pikkujoulut

 

-

 

Taas Nordiksella rytisee, kun IFK saa vieraaksi Kärpät Oulusta. EtäKärpät on tietenkin menossa mukana ja välittää lippuja otteluun!

Ottelun jälkeen vietämme yhdistyksen pikkujouluja Sports Academyssä Helsingin keskustassa (os. Kaivokatu 6). Siirtyminen hallilta pikkujouluihin tapahtuu omakustanteisesti (raitiovaunulinjat 2/4/10 kulkevat hallilta keskustaan). EtäKärpät tarjoaa pikkujoulujen hengessä pientä purtavaa.

Tilakapasiteetin vuoksi edellytämme ennakkoilmoittautumista pikkujouluihin! Huomioithan vallitsevan tautitilanteen, ravintola voi pyytää illan aikana koronapassia ja muutoksia aukioloaikoihin voi tulla.

Pikkujoulut ovat vain jäsenille ja niihin ilmoittautuminen päättyy 23.11.2021, koska ravintolan tarvitsee tietää osallistujamäärän etukäteen. Pikkujouluissa on tarjolla pitsaa ja salaattia. Huomioimme yleisimmät ruoka-aineallergiat ja erikoisruokavaliot. Juomat ovat omakustanteiset, mutta niistä saa alennusta EtäKärppä-kortilla, muistathan ottaa jäsenkorttisi mukaan!

 

Liput

Katsomo € / jäsen € / ei-jäsen
       
Seisomaan & Istumaan E1 10 € 13 €
       

 

Ilmoittautuminen

Lomake löytyy tämän artikkelin lopusta ilmoittautumisen ollessa avoinna
Deadline  torstaina 25.11.21 klo 8

 

Maksaminen

Viitenumero-ohje

Saaja Etelä-Suomen Kärppäfanit Ry.
Tilille IBAN FI65 5723 0220 1978 62
Tapahtumaviite 149
Omaviite Viitelistaan, ei-jäsenet 2503; vastikään liittyneet jäsenet 1012
Maksamisen viite Oma viite + tapahtumaviite; ei-jäsenet 2503 149; vastikään liittyneet jäsenet 1012 149
Eräpäivä 25.11.21
  OTA KUITTI MUKAAN, JOS MAKSAT ERÄPÄIVÄN JÄLKEEN

 

Lippujen jako            

 
Hallilla Pääoven edessä klo 18:10 saakka
Lisätietoja

Mikäli myöhästyt annetusta aikataulusta, pyydämme 
ilmoittamaan mahdollisimman nopeasti yhdistyksen puhelimeen 0400-675062

 

Kuinka EtäKärpät käsittelee ilmoittautumistietoja? Tutustu tietosuojaselosteeseen.